Eksiz Oluk İşleri

İletişim

Bize Aşağıdaki Bilgilerden Kolayca Ulaşabilirsiniz

  • 0 541 807 41 25
  • eksizolukgebze@gmail.com
  • İstasyon Mahallesi 1409 Sokak No : 14 Gebze/KOCAELİ
Bize Yazın!

Eksiz Oluk İşleri

Eksiz oluk yağmur olukları ve yağmur indirme sistemleri. Marmara bölgesi uygun eksiz oluk metre fiyatı ile oluk problemlerinize son veriyoruz. Çatı yağmur olukları eksiz oluk makinası ile özellikle kocaeli, istanbul ve marmara bölgesinde yerinde üretim ve montaj yaparak hizmet vermekteyiz. Çatılardaki en büyük problem çatı oluk sızdırmalarıdır. Bu tip problemlerinize artık son. Çatı olukları tek parça halinde olup imalatı montajı yapılacak yerde olmaktadır. Örneğin binanızın cephe oluk uzunluğu 10-20 metre tek parça halinde hiç ek olmadan montajı yapılabilir. Bu metreli uzunluklardaki çatı oluklar eski sistemler ile 5-10 adet ekle geçilirken bunu sıfıra indirmek demektir. Ve bu sayede yağmur oluğunuzun ömrü eskisinden kat kat fazla olmaktadır..

Orjinal ismi olan mono blok oluk sistemi olarakda bilinmektedir. Eksiz çatı oluk sistemleri tüm bu üstün avantajlarının yanı sıra ekonomiktir. Estetik görünüm ve dekoratif bir üründür. Eksiz oluk sağlam ve uzun ömürlüdür. Eksiz yağmur oluğu ile oluk problemlerinize son veriyoruz. Darbelere dayanıklı kırılmaz paslanmaz bakım gerektirmez. Çeşitli renk seçeneği ile yapılarınıza ayrıcalık estetik katar. Kullanılabilir malzeme boyalı galvaniz. Özel boyalı galvaniz saclar ile istenilen uzunlukta yağmur indirme olukları son sistem makinalar ile inşaat alanında imal edilerek. uzman ekip tarafından çatıya monte edilmektedir.

Köşeleri yapıştırmakta Koster kullanılmaktadır.Kullandığımız ürünlere garanti veriyoruz

Eksiz Oluk Nedir? Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişmesi hayatımızın pek çok alanında olumlu etkiler görmemizi sağlamıştır. Özellikle inşaat sektöründe hem kalite, hem hız hem de ekonomik boyutları olur. Söz konusu olan çatı ve oluk sistemleri olduğunda ülkemizde ciddi anlamda başarılı adreslerin olduğunu reddedemeyiz. Eksiz olukta, oluk konusunda teknolojinin geldiği son nokta olarak karşımıza çıkar.

Eksiz Oluk Nedir?

Yağmur ve kar sularının binadan hızlı bir şekilde uzaklaştırılması için oluktan destek alırız. Eskiden ekli birbirine bağlanan oluklar kullanılırdı. Bu oluklar zamanla ek yerlerinden sarkma yaparak sorunların ortaya çıkmasına neden olurdu. Büyük ve yüksek apartmanlarda bunların yenilenmesi hem iş güvenliği hem de ekonomik anlamda büyük sorunlar ortaya çıkarırdı.

Şimdi ise eksiz oluklar var. Bu oluklar binaların boyutlarına göre özel olarak tek parça şeklinde üretilmektedir. Bu da kalitenin ne kadar büyük bir ayrıcalık olduğunu göz önüne serer. Montajı ve taşınması daha kolaydır. Çünkü binanın alt kısmında bir araç kasasında bile eksiz oluklar hazırlanarak montajı yapılabilir. Tabi ki bu işlem için işinin uzmanı olan bir adresten destek almak şarttır.

Montajı Nasıl Yapılmaktadır

Eski tip ekli oluklar yerine bu tek parça olukların montajı çok daha kolay yapılır. Bir kamyonetin kasasında taşınabilen rulo şeklinde malzeme, özel olarak boyuna göre bükülerek oluğu hazırlanır. Son derece pratik bir şekilde hazırlanan bu ürün seçeneği uzun vadede büyük kolaylık olarak ön plana çıkar.

En Büyük Avantajları Nelerdir?

Eksiz oluk, parçalı oluğa göre eğimini korur ve suyun terazisi her zaman için istenildiği gibi akar. Kışın karlı havalarda donma gibi sorunların önüne geçer. Bu da çatınızın daha uzun ömürlü olması ile sonuçlanır.

Eksiz oluk, kesitli oluklardan daha ekonomiktir. Parçaları fiyatlandırmalara göre farklılık gösterebilir. Çünkü eksiz oluklar, alüminyum, bakır, çelik yada çinkodan yapılabilir. Bu sizin tercihinize çatı yapınıza göre eksiz oluğun fiyatının farklı olmasına neden olacaktır.

Eksiz oluğun en büyük avantajı kendini ilerleyen zamanlarda gösterir. Çünkü, binanız ve çatınız oluk sayesinde korunacağı için sonradan ekstra çatı aktarma, oluk değiştirme, yalıtım yaptırma gibi masraflara girmezsiniz. Bu da uzun vadede basit bir oluk yatırımının ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serer.

Doğru Firma Nasıl Bulunur

Eksiz oluğun montajının yapılması, malzeme ve işçilik kalitesi son derece önemlidir. Bu sebeple doğru firmayı bulmak için ayrıcalıklı seçeneklere göz atmanız tavsiye edilir. Müşteri yorumları, hizmet kalitesi ve kullanılan malzemeye dikkat etmenizi öneririz.